Produkt dnia
DELTA MID - Dres treningowy
DELTA MID - Dres treningowy
192,00 zł
GANADOR - Bluza treningowa
GANADOR - Bluza treningowa
144,00 zł
GANADOR - Spodnie dresowe
GANADOR - Spodnie dresowe
134,00 zł
Gramy 4 sezon z Chrobrym Głogów!

Przełom 2018/19 to sezon pod szyldem dalszej współpracy na linii Chrobry Głogów - Zina. Pomarańczowo-czarni zdecydowali się na przedłużenie współpracy z naszą marką wierząc, że kolejny sezon przyniesie jeszcze więcej korzyści ze wspólnych, partnerskich działań. 

"Z czasem w sprzęt Ziny zaczęliśmy wyposażać ligowe zespoły młodzieżowe i wprowadzać go do oferty dla najmłodszych grup Akademii Piłki Nożnej. Docelowo, mając na uwadze wspólną identyfikację i kwestie wizerunkowe będziemy starali się, aby wszyscy zrzeszeni w klubie reprezentowali go w strojach i sprzęcie z jednym odzieżowym szyldem - Ziny" - komentuje Zbigniew Prejs, dyrektor Chrobrego Głogów.

Sezon 2018/19 będzie czwartym z kolei, w którym zawodnicy ze stadionu przy Wita Stwosza będą walczyć o 1 miejsce w tabeli z wyprodukowanymi przez Zinę trykotami, z nadzieją, że będzie to już walka w LOTTO Ekstraklasie

"Zawodnicy Chrobrego Głogów co sezon grają w nowych, specjalnie przygotowanych w tym celu przez Zinę, dedykowanych strojach meczowych. W każdym sezonie przygotowujemy nowy projekt koszulki, żeby jeszcze bardziej podkreślić charakter drużyny, z którą współpracujemy i poprzez nasze stroje pokazać to, co drużynę Chrobrego Głogów wyróżnia najbardziej. Wspólnie chcemy walczyć o najwyższe cele" - mówi Jakub Karpiński, dyrektor handlowy Ziny. 

We are ZINA. We are football

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl